جمعه, 11 ارديبهشت 1394 19:44

قوانین و مقررات خرید

(13 )

1 - فروش محصولات پی سی تمپلیت ممنوع میباشد ( در صورتیکه طراح میباشید و بسته خریداری شده را ویرایش کرده باشید مجاز به فروش به مشتری خود خواهید بود )
2 - پس از خرید هر محصول آن محصول شامل پشتیبانی پی سی تمپلیت در بازه زمانی 1 سال میباشد بدیهی است پس از سپری شدن زمان پشتیبانی جهت دریافت خدمات باید پشتیبانی تجاری تهیه بفرمایید .
2-1 - هر محصولی که خریداری میفرمایید تا 1 سال در کنترل پنل شما قابل دسترسی و دانلود میباشد " از تاریخ فاکتور خرید محصول " پس از سپری شدن این تاریخ ، لینک دانلود غیر فعال خواهد شد و دسترسی به فایل را نخواهید داشت ، توجه داشته باشید به دلیل بروزرسانی فایلها پس از غیر فعال شدن لینک دانلود به هیچ عنوان امکان فعال سازی مجدد را حتی برای 1 ساعت نداریم . لطفا از فایلهای خریداری شده خود محافظت نمایید .
3 - محصول خریداری شده دارای پشتیبانی رایگان پی سی تمپلیت میباشد و هر محصولی که تهیه میفرمایید تنها شامل پشتیبانی بروی یک دامنه است و تیم پشتیبانی از ارائه خدمات برای یک محصول بروی چند دامنه معذور میباشد .
4 - بخش پشتیبانی سایت تنها وظیفه پشتیبانی محصولات پی سی تمپلیت را به صورت رایگان برعهده دارد و در صورتیکه از وب سایتهای دیگر اقدام به تهیه قالب یا افزونه کرده اید از ارسال تیکت در بخش پشتیبانی پی سی تپلیت خودداری بفرمایید
5- با توجه به اینکه پس از پرداخت هزینه ، شما امکان دانلود فوری محصول خریداری شده را دارید لطفا در انتخاب محصول خود دقت لازم را داشته باشید چون به هیچ عنوان هزینه مرجوع نمیشود یا با محصول دیگری تعویض نمیشود .
6 - تمامی محصولات پی سی تمپلیت به صورت اپن سورس و کد باز عرضه میشوند و میتوانید پس از خرید بروی نامحدود دامنه نصب بفرمایید.
7 - تمامی محصولات پی سی تمپلیت به صورت بسته نصبی فارسی ارائه میشوند ، نسخه انگلیسی با توجه به درخواست کاربران به پنل اضافه میگردد . ارائه یا عدم ارائه نسخه انگلیسی در اختیار پی سی تمپلیت میباشد .
8 - لطفا در ورود اطلاعات شخصی ، تمامی موارد را صحیح و کامل وارد نمایید .
9 - در صورتیکه در قالب مشکلی مشاهده میفرمایید تنها در بخش پشتیبانی سایت تیکت ارسال بفرمایید و از تماس تلفنی ، ارسال ایمیل خودداری نمایید .
10 - با توجه به اورجینال بودن محصولات خواهشمندیم از انتشار آنها در وب خودداری نمایید ( تجاری یا رایگان ) ، در صورت گزارش مبنی بر انتشار محصول حساب کاربری شما مسدود و به هیچ عنوان فعال نمیشود و تمامی خسارات وارده به مجموعه از مسیر قانونی پیگیری قضایی میشود .
11 - جهت تداوم خدمات پی سی تمپلیت لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در پشتیبانی سایت اعلام بفرمایید .
12 - عدم سازگاری هاست شما با قالبها مرتبط با پشتیبانی قالبها نمیباشد و در صورت عدم سازگاری میتوانید از هاست رایگان سایت استفاده بفرمایید .
13 - افزونه های تجای قالبها به صورت تجاری ارائه میشود و همراه قالبها به صورت جدا ارائه نمیشود .
14 - بروزرسانی بسته نصبی فارسی محصولات با توجه به تعداد بالای محصولات با تاخیر همراه است در صورت تمایل میتوانید از پنل دانلود خود آخرین نسخه قالب جداگانه قالب را دانلود و آن را بروی بسته نصبی فارسی خود نصب و قالب را بروزرسانی بفرمایید .
15 - قالبهای شرکت جوملا مانستر (Joomla Monster ) / تم فارست (ThemeForest) / جوم فارست (Joomforest) فقط به صورت بسته نصبی فارسی ارائه میشود و بسته نصبی انگلیسی قالب ارائه نمیگردد .
16 - با توجه به اپن سورس بودن محصولات ( کد باز ) پس از خرید محصولات ، مرجوع هزینه صورت نمیپذیرد و لطفا قبل از تهیه محصولات ، از سازگار بودن هاست خود با محصول مورد نظر اطمینان کسب نمایید .
با امید و آرزوی سربلندی شما عزیزان
پی سی تمپلیت
Read 8136 times
قوانین و مقررات خرید - 4.7 out of 5 based on 13 votes

ارسال نظر بعنوان میهمان

پیوست ها

0

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

هر روز هفته 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

  • ایمیل
  • info@p30template.com