قوانین و مقررات ارسال تیکت در پشتیبانی

(4 )

کاربرگرامی : لطفا قبل از ارسال تیکت نکات زیر را با دقت مطالعه بفرمایید

1 - ارسال تیکت دارای الویت میباشد لطفا در زمان انتخاب الویت از قرار دادن الویت پاسخدهی بروی اورژانسی برای هر موضوعی خودداری بفرمایید و تنها مواردی که مرتبط با مشکلات بالا امدن سایت است بروی این الویت قرار دهید
2 - بخش پشتیبانی روزانه بین 200 الی 300 تیکت دریافتی دارد و رسیدگی به تک تک تیکتها نیازمند زمان است لطفا پس از ارسال تیکت منتظر پاسخ تیم پشتیبانی باشید و از ارسال چند تیکت پشت هم ، تماس با دفتر اجتناب بفرمایید تا در روند رسیدگی به تیکتها خللی ایجاد نگردد و پاسخدهی در سریعترین زمان ممکن انجام گردد .
3 - بخش پشتیبانی برای رفع مشکلات قالبهای وب سایت پی سی تمپلیت برای کاربران این سایت میباشد در صورتیکه از وب سایتهای دیگر قالب دانلود یا خریداری کرده اید در این وب سایت ارسال تیکت نفرمایید
4 - پشتیبانی رایگان پی سی تمپلیت شامل تمامی محصولات خریداری شده از پی سی تمپلیت به مدت یک سال پس از خرید میباشد این پشتیبانی شامل مشکلاتی که کاربران طی این زمان برای قالبها ایجاد میکنند نمیباشد و تنها شامل مشکلاتی است که در قالب وجود دارد .
5 - پشتیبانی تیکتها به صورت 24 ساعته انجام میشود لطفا با شکیبایی خود ما را در ارائه بهتر خدمات یاری نمایید
6 - در صورتیکه هر گونه نظری یا انتقادی نسب به سایت یا پشتیبانی داشته باشید ، میتوانید در بخش انتقادات و پیشنهادات مطرح تا در سریعترین زمان بررسی شود . هدف ما رضایت کامل تمامی کاربران سایت میباشد و امیدواریم همراه با ما باشید
7 - سوالات مرتبط با ویرایش قسمتهای مختلف قالب نیازمند ارسال دسترسی جوملا و ادرس سایت میباشد اگر سایت شما در لوکال میباشد پس از انتقال به هاست و امکان بررسی پشتیبانی اعلام بفرماید بررسی شود
8 - سوالات مرتبط با بالا نیامدن سایت ، نصب نشدن ، نمایش خطا در سایت نیازمند ارسال دسترسی هاست و مسیر اتصال به هاست میباشد در صورتیکه قصد ندارید این موارد را وارد نمایید لطفا تیکت ارسال نفرمایید
9 - در صورتیکه مسئله شما نیاز به ارسال دسترسی جوملا و هاست ندارد میتوانید در کادر های مربوطه خط تیره بکشید
10 - پشتیبانی وظیفه رفع مشکلات قالب ها را دارد ، برای آموزش کار با جوملا ، افزونه ها ، قالب ها در انجمنهای جوملا سوالات خود را مطرح بفرمایید Joomlaforum.ir و یا برای یادگیری جوملا از فیلمهای آموزشی آقای طالبی استفاده بفرمایید Joomlairan.com .
11 - در صورتیکه مسئله شما حل شد لطفا از ارسال پیام های تشکر خودداری بفرمایید و تنها تیکت مربوطه را ببندید
12 - سفارشی سازی ، تغییر در کدهای پیش فرض برای ایجاد طرح دلخواه شما با هزینه امکان پذیر است .
13 - بررسی علت اجرا نشدن ، نصب نشدن ، تغییر ظاهری افزونه ها و یا خطای افزونه هایی که جدا نصب شده بروی قالب با هزینه قابل انجام میباشد.
14 - در زمان ارسال تیکت ، انتخاب عنوان مناسب ، توضیح کامل و شفاف و ارسال اسکرین شات و لینک مسیری که مسئله دارید در بررسی سریعتر و حل و فصل مسئله کمک شایانی خواهد کرد.
15 - پشتیبانی رایگان قالب ها شامل : بهم ریخته بودن قالب پس از نصب ، عدم اجرا پس از نصب ، نمایش صفحه سفید ، عدم نمایش صحیح در موبایل و مرورگرها ، نمایش خطا در صفحات ، عدم تغییر تنظیمات ، عدم بروزرسانی جوملا ، و تمام مواردی که پس از نصب قالب مشاهده میفرمایید بدون دستکاری .
16 - مواردی که شامل پشتیبانی رایگان قالبها نمیباشد شامل : عدم سازگار بودن هاست و سروری که قالب را بروی آن نصب کرده باشید ، تغییراتی که کاربران ایجاد میکنند و باعث عدم اجرای قالب یا افزونه میشود ، بهم ریختگی هایی که با تغییرات کاربران ایجاد شده است . و تمام مواردی که شامل تغییرات کاربر بروی قالب یا افزونه میباشد . ( بررسی مشکلاتی که توسط کاربر ایجاد میشود با هزینه قابل بررسی و عیب یابی میباشد )
با سپاس از شکیبایی شما
تیم پشتیبانی
قوانین و مقررات ارسال تیکت در پشتیبانی - 4.0 out of 5 based on 4 votes

ارسال نظر بعنوان میهمان

پیوست ها

0

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • سلام ... بنظرم خیلی از مشکلات معروف در جوملا که تیم پشتیبانی زحمت پاسخگویی آنرا می کشد تکراری است یعنی یک پاسخگو ممکن است در روز 30 مرتبه به 30 نفر یک پاسخ مشابه را بدهد بنابر این اگر این آموزش و راهنمایی شما بصورت وبلاگ منتشر شود و البته به مشتریان خودتان دسترسی بدهید بسیار جالب خواهد شد / و مطمنن هستم از فشار پاسگویی به شما کاسته خواهد شد .

  • در پاسخ به: احمد خنیفر

    درود بر شما

    سپاس از نظر مفید شما انشالله در آینده این موضوع بروی سایت قرار خواهد گرفت .

    موفق باشید

هر روز هفته 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

  • ایمیل
  • info@p30template.com